Hakkımızda

Hakkımızda

 
Gözlük&Gözlük kurumsal şirket yapısı ve müşteri odaklı felsefesi ile müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinmiş olup, temsilciliğini yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçiciliği hedef almaktadır. Çağın dinamiklerine uygun pazarlama ve ürün konsepti oluşturan dünyaca tanınmış markalar müşterilerimize ulaşmasını amaç edinmiştir. 
 
Gözlük&Gözlük Model, Kalite, Estetik ve Saygınlık taşıyan markaların yetkili temsilciliğini, tüketici talep ve beklentilerine göre kendini yenileyebilmesi, çözüm odaklı ve kalitesinden ödün vermeyen hizmet anlayışı, çağdaş ve profesyonel yönetimi ile gözlük sektöründe ilklerin temsilcisidir.
 
Gözlük&Gözlük sektörün eksiklerini ve ihtiyaçlarını tespit konusunda uzman kadrosu ile hizmetinizde olup satış sonrası destek ve hizmetleri ile güvenilir servis imkanı sunmaktadır. Kurumsal şirketimizin sistemi ve uzmanlık alanı tamamen gözlük üzerine olması bizi ayırt edebileceğiniz en önemli unsurumuzdur.
 
12 yılı aşkın sektör tecrübemizle işimizin sadece gözlük olduğu bilincinden hareketle müşterilerimize her türlü konuda doğru bilgiyi uzmanından alma imkanı sunmaktayız. Sektör deformasyonuna inatla orjinal ürünü Türkiye distribütörlerinden tedarik ederek müşterilerimize ulaştırmaktayız. Orjinal olmayan hiç bir ürün satmadığımız gibi her ürünü özellikle garanti belgeleri ve sertifikaları ile birlikte göndermek temel ilkemizdir.  Kaliteli ürünün uygun fiyatla sunmak kadar satılan her ürünün takipçisi olduğumuzu, karşılaştığınız tüm sorunlara hızlı ve kolay çözüm sunduğumuzu bilmenizi isteriz.
 
Gözlük&Gözlük Türk Patent Enstitüsü tarafından 219 nolu bülteninde yayınlanan 2013-00089 tescil no'su ile patentlenmiş bir markadır. Bu tescil no'su ile patentlenmiş markamızın tüm hakları koruma altındadır. İşine yatırım yapmayı ilke edinerek ve haklarımızı koruma altına alarak sizlere daha güvenli hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.
 
Tüm alışverişlerinizi Gözlük&Gözlük güvencesiyle yapabilir, her türlü sorununuzda tüm iletişim imkanlarıyla istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.
 
Gözlük&Gözlük siz değerli müşterilerimize güvenle hizmet sunmaktadır.